Į mane neretai kreipiasi jaunavedžiai su nestandartiniu mąstymu, tokie, kurie savo šventei renkasi išskirtines, "šaltas" ir labai "neklasikines" erdves - pavyzdžiui loftus. Ir aš visada su mielu noru priimu šiuos darbinius iššūkius. Vestuvių dekoras man yra ne tik darbas, bet ir kūryba ir ta vieta, kurioje galiu išreikšti savo ypatingą matymą, pojūtį ir mąstymą.
Kai dekoravau šį projektą - sulaukiau daug negatyvių atsiliepimų, dėl juodos spalvos vestuvėse, džiovintų augalų, anturijų vestuvių floristikoje. Tačiau... praėjus keliems metams po projekto - šie sprendimai jau nieko nebestebina ir yra priimtini daugumai.
Jeigu ir Jūs norite ypatingos šventės, su išskirtiniu dekoru arba planuojate vestuves ne visiškai klasikos įkvėptoje aplinkoje, turiu Jums kelis patarimus, kaip šventę padaryti jaukesnę:
Visų pirma - skirkite pakankamai biudžeto kokybiškam apšvietimui - lemputėms ir kt. Tai sukurs ypatingą nuotaiką Jūsų šventės vietoje.
Antra - tokios šventės reikalauja daug žvakių - jos padės sukurti jaukią ir šiltą aplinką.
Trečia - tokioms šventėms rinkitės dekoratoriaus paslaugas - nerizikuokite kurti šventės patys. Nes riba tarp stiliaus ir "nesusipratimo" šiuo atveju labai plona.
Dekoratorius tai žmogus, kuris padės sudėti tinkamus ir reikiamus akcentus visame vestuvių stiliuje tam, kad netipiškos vestuvės taptų ypatingomis!
Kas sudaro dekoro visumą?
Neabejotinai - gėlės, žvakės, tačiau ne ką mažiau svarbų vaidmenį vaidina ir tokios detalės kaip - vieta, inventorius - vazos, žvakidės, serviravimas - polėkštės, indai, tekstilė ir kt. Norint sukurti harmoningą ir vientisą dekorą - būtina į tai atsižvelgti ir suderinti visas detales ir akcentus... ir nepamiršti apie spalvas!
Tiems, kas svajoja apie jaukią, neįpareigojančią, laisve dvelkiančia...(galėčiau minėti daug dalykų, su kuriomis man asocijuojasi ši dekoro detalė) šventę - REKOMENDUOJU dekoro biudžete suplanuoti išlaidų L E M P U T Ė M S!
Lemputės, kaip ir žvakių šviesa sukuria labai intymią, jaukią ir šiltą aplinką bet kokioje erdvėje. Sunku pasakyti kokioje erdvėje lemputės netinka - jos tinka praktiškai visur - nuo seno dvaro iki modernių, lofto tipo patalpų.
Asmeniškai man labai patinka lempučių ir mano kuriamo dekoro duetų rezultatas - jos nepaprastai papildo ir užbaigią visą dekoro projektą - ir beje, atkreipkite dėmesį, kad ir minimalų dekorą lempučių šviesą padaro PRABANGIU!
Beje - atkreipiu dėmesį, kad lempučių montažu dekoratoriai neužsiima, tam reikalingas išskirtinis pasiruošimas, transportas, žinios ir laikas. Bet Jūs visada galite paprašyti savo dekoratoriaus užsakyti šią paslaugą iš partnerių - švenčių tiekėjų.
Paskutiniu metu dėl lempučių bendradarbiauju su Yjunk - lempučių nuoma - tai komanda, kuri puikiai ir operatyviai atlieka savo darbą net ir ekstremaliomis sąlygomis!
𝐌𝐚𝐳̌𝐮̨ 𝐯𝐞𝐬𝐭𝐮𝐯𝐢𝐮̨ (𝟏𝟎-𝟑𝟎 𝐬𝐯𝐞𝐜̌𝐢𝐮̨) 𝐨𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐚𝐯𝐢𝐦𝐨 𝐩𝐚𝐬𝐥𝐚𝐩𝐭𝐲𝐬
Vis dažniau poros renkasi švęsti mažas vestuves. Jie nori šią akimirką atšvęsti su artimiausiais žmonėmis, jaukioje ir ypatingoje aplinkoje.
Kamerinėse vestuvėse visada tvyro ypatinga atmosfera - pastaraisiais metais esu būtent tokių vestuvių dalis, kas mane be galo žavi ir teikia džiaugsmo. Tokia šventė dažniausiai vyksta vakarieniaujant jaukioje aplinkoje. Toks vestuvių formatas leidžia nuotakai ir jaunikiui mėgautis savo diena ramioje atmosferoje ir skirti dėmesio kiekvienam svečiui.
Mažos vestuvės gali būti labai įvairios: klasikinės restorane, boho stiliaus gamtoje arba vakarėlio tipo - lofte. 𝑀𝑎𝑧̌𝑎𝑠 𝑠𝑣𝑒𝑐̌𝑖𝑢̨ 𝑠𝑘𝑎𝑖𝑐̌𝑖𝑢𝑠 𝑙𝑒𝑖𝑑𝑧̌𝑖𝑎 𝑠𝑢𝑡𝑒𝑙𝑘𝑡𝑖 𝑑𝑒̇𝑚𝑒𝑠𝑖̨ 𝑖̨ 𝑖̨𝑑𝑜𝑚𝑢̨ 𝑖𝑟 𝑖𝑠̌𝑠𝑘𝑖𝑟𝑡𝑖𝑛𝑖̨ 𝑑𝑒𝑘𝑜𝑟𝑎̨ - 𝑡𝑎𝑖𝑝 𝑝𝑎𝑏𝑟𝑒̇𝑠̌𝑖𝑡𝑒 𝑝𝑎𝑠𝑖𝑟𝑖𝑛𝑘𝑡𝑎̨ 𝑘𝑜𝑛𝑐𝑒𝑝𝑐𝑖𝑗𝑎̨ 𝑖𝑟 𝐽𝑢̄𝑠𝑢̨ 𝑝𝑜𝑟𝑜𝑠 𝑖𝑛𝑑𝑖𝑣𝑖𝑑𝑢𝑎𝑙𝑢𝑚𝑎̨ 𝑖𝑟 𝑖̨𝑣𝑎𝑖𝑧𝑑𝑖̨.
𝘚̌𝘷𝘦𝘯𝘵𝘦̇𝘴 𝘷𝘪𝘦𝘵𝘢
Vienas iš svarbiausių klausimų organizuojant mažas ir jaukias vestuves – tinkamos vietos pasirinkimas. Jūsų praktiškai neriboja jokie rėmai ir tiks net mažiausios lokacijos. Be abejonės, renkantis konkrečią vietą, būtina remtis pasirinktu vestuvių stiliumi ir koncepcija, tinka tiek jaukios kavinės (pavyzdžiui, kur įvyko pirmasis jūsų pasimatymas), tiek užmiesčio viešbučiai, kuriuose gali būti apgyvendinti visi svečiai.
Verta atkreipti dėmesį ir į ne vestuvių vietas: loftus, kaimo sodybas, mišką ar net paplūdimį. Norėdami vestuvėms suteikti gaivos ir asmeniškumo, ceremonijai ir vestuvių vakarienei galite rinktis neįprastas vietas.
Jei renkatės restoraną, būtinai apsvarstykite šilto ir jaukaus vakaro variantą: susibūrimai žvakių šviesoje – suteiks jūsų vestuvėms ypatingo jausmingumo.
Back to Top