Į mane neretai kreipiasi jaunavedžiai su nestandartiniu mąstymu, tokie, kurie savo šventei renkasi išskirtines, "šaltas" ir labai "neklasikines" erdves - pavyzdžiui loftus. Ir aš visada su mielu noru priimu šiuos darbinius iššūkius. Vestuvių dekoras man yra ne tik darbas, bet ir kūryba ir ta vieta, kurioje galiu išreikšti savo ypatingą matymą, pojūtį ir mąstymą.
Kai dekoravau šį projektą - sulaukiau daug negatyvių atsiliepimų, dėl juodos spalvos vestuvėse, džiovintų augalų, anturijų vestuvių floristikoje. Tačiau... praėjus keliems metams po projekto - šie sprendimai jau nieko nebestebina ir yra priimtini daugumai.
Jeigu ir Jūs norite ypatingos šventės, su išskirtiniu dekoru arba planuojate vestuves ne visiškai klasikos įkvėptoje aplinkoje, turiu Jums kelis patarimus, kaip šventę padaryti jaukesnę:
Visų pirma - skirkite pakankamai biudžeto kokybiškam apšvietimui - lemputėms ir kt. Tai sukurs ypatingą nuotaiką Jūsų šventės vietoje.
Antra - tokios šventės reikalauja daug žvakių - jos padės sukurti jaukią ir šiltą aplinką.
Trečia - tokioms šventėms rinkitės dekoratoriaus paslaugas - nerizikuokite kurti šventės patys. Nes riba tarp stiliaus ir "nesusipratimo" šiuo atveju labai plona.
Dekoratorius tai žmogus, kuris padės sudėti tinkamus ir reikiamus akcentus visame vestuvių stiliuje tam, kad netipiškos vestuvės taptų ypatingomis!
Kas sudaro dekoro visumą?
Neabejotinai - gėlės, žvakės, tačiau ne ką mažiau svarbų vaidmenį vaidina ir tokios detalės kaip - vieta, inventorius - vazos, žvakidės, serviravimas - polėkštės, indai, tekstilė ir kt. Norint sukurti harmoningą ir vientisą dekorą - būtina į tai atsižvelgti ir suderinti visas detales ir akcentus... ir nepamiršti apie spalvas!
Tiems, kas svajoja apie jaukią, neįpareigojančią, laisve dvelkiančia...(galėčiau minėti daug dalykų, su kuriomis man asocijuojasi ši dekoro detalė) šventę - REKOMENDUOJU dekoro biudžete suplanuoti išlaidų L E M P U T Ė M S!
Lemputės, kaip ir žvakių šviesa sukuria labai intymią, jaukią ir šiltą aplinką bet kokioje erdvėje. Sunku pasakyti kokioje erdvėje lemputės netinka - jos tinka praktiškai visur - nuo seno dvaro iki modernių, lofto tipo patalpų.
Asmeniškai man labai patinka lempučių ir mano kuriamo dekoro duetų rezultatas - jos nepaprastai papildo ir užbaigią visą dekoro projektą - ir beje, atkreipkite dėmesį, kad ir minimalų dekorą lempučių šviesą padaro PRABANGIU!
Beje - atkreipiu dėmesį, kad lempučių montažu dekoratoriai neužsiima, tam reikalingas išskirtinis pasiruošimas, transportas, žinios ir laikas. Bet Jūs visada galite paprašyti savo dekoratoriaus užsakyti šią paslaugą iš partnerių - švenčių tiekėjų.
Paskutiniu metu dėl lempučių bendradarbiauju su Yjunk - lempučių nuoma - tai komanda, kuri puikiai ir operatyviai atlieka savo darbą net ir ekstremaliomis sąlygomis!
Back to Top